| Kondisi | Baru |
|---|---|
| Pengemudian | Kiri |
| Daya kuda | > 450hp |
| Standar emisi | Euro5 |
| Segmen | Truk berat |
| Kondisi | Baru |
|---|---|
| Pengemudian | Kiri |
| Daya kuda | > 450hp |
| Standar emisi | EURO6 |
| Segmen | Truk berat |
| Kondisi | Baru |
|---|---|
| Pengemudian | Kiri |
| Daya kuda | 351 - 450hp |
| Standar emisi | Euro 3 |
| Segmen | Truk berat |
| Kondisi | Baru |
|---|---|
| Pengemudian | Kiri |
| Daya kuda | 351 - 450hp |
| Standar emisi | Euro 3 |
| Segmen | Truk berat |
| Kondisi | Baru |
|---|---|
| Pengemudian | Kiri |
| Daya kuda | 351 - 450hp |
| Standar emisi | Euro 2 |
| Segmen | Truk berat |
| Kondisi | Baru |
|---|---|
| Pengemudian | Kiri |
| Daya kuda | 351 - 450hp |
| Standar emisi | Euro 2 |
| Segmen | Truk berat |
| Kondisi | Baru |
|---|---|
| Tipe transmisi | Otomatis |
| Standar emisi | Euro 2 |
| Jenis bahan bakar | solar |
| Dimensi (lxwxh) (mm) | 9000*2550*3410mm |
| Kondisi | Baru |
|---|---|
| Tipe transmisi | Manual |
| Standar emisi | Euro 2 |
| Jenis bahan bakar | solar |
| Dimensi (lxwxh) (mm) | 8850*2500*3050mm |
| Tipe transmisi | Otomatis |
|---|---|
| Kondisi | Baru |
| Standar emisi | Euro 3 |
| Jenis bahan bakar | solar |
| Dimensi (lxwxh) (mm) | 12800*2550*3560mm |
| Kondisi | Baru |
|---|---|
| Tipe transmisi | Manual |
| Standar emisi | Euro5 |
| Jenis bahan bakar | solar |
| Dimensi (lxwxh) (mm) | 6400*2100*2640mm |